Konferencja BoF

Konferencja Biblia o Finansach

Zdarzyło Ci się martwić o pieniądze? Zastanawiasz się ile Ci wystarczy? A może dobrze zarabiasz a nadal nie wystarcza do pierwszego? Wciąż nie czujesz się wolny/a? Szukasz złotego środka, który kiedyś pomoże Ci odczuć finansową ulgę i zabierze troskę o pieniądze?

Mamy na to rozwiązanie! Zapraszamy na Konferencję Biblia o Finansach.
Konferencja pomoże Ci dowiedzieć się:
• Jak tworzyć dobrze działający budżet
• Jak opracować rozsądny system oszczędzania i inwestowania
• Jak unikać najczęstszych błędów w dziedzinie finansów
• Jak opracować sposoby pozbycia się zadłużenia
• Jak czuć zadowolenie z wolności w sferze finansów w bieżącej sytuacji

Konferencja, a po niej Kurs Finansowy są dla każdej osoby, która chce dowiedzieć się jak gospodarować tym co posiada zgodnie z wolą Bożą. Pozyskana wiedza pozwoli nam, zwykłym śmiertelnikom zagonionym i nie mającym na nic czasu, na poznanie Bożego spojrzenia na podstawową kwestię, jaką są pieniądze i to jak nimi zarządzamy!

Konferencja i Kurs pozwalają spojrzeć na siebie i swoje potrzeby z Bożej perspektywy!

Kol. 3, 23-24

Cokolwiek czynicie, z serca wykonujcie, jak dla Pana, a nie dla ludzi, świadomi, że od Pana otrzymacie dziedzictwo [wiekuiste] jako zapłatę. Służcie Chrystusowi jako Panu.

J. 10, 27-28

Owce moje głosu mojego słuchają i Ja znam je, a one idą za mną. I Ja daję im żywot wieczny, i nie giną na wieki, i nikt nie wydrze ich z ręki mojej.

1J. 4, 10-11

W tym przejawia się miłość, że nie my umiłowaliśmy Boga, ale że On sam nas umiłował i posłał Syna swojego jako ofiarę przebłagalną za nasze grzechy.Umiłowani, jeśli Bóg tak nas umiłował, to i my winniśmy się wzajemnie miłować.